خانه / شیشه / فروش عمده شیشه های ضد گلوله وین وایت

فروش عمده شیشه های ضد گلوله وین وایت

فروش شیشه ضد گلوله وین وایت

شیشه های ضد گلوله که اغلب برای طلافروشی ها، جواهری ها، صرافی ها و بانک ها …استفاده می شود چون به دلیل شفافیت بالا و جذب مشتری از شیشه های ضد گلوله وین وایت استفاده می کنند.

شیشه ضد گلوله چیست؟

شیشه ضد گلوله فرایندی از تشکیل چند لایه شیشه متفاوت که با طلق PVB این شیشه ها را با هم ادغام شده و بر اساس این فرآیند چند لایه شیشه با طلق PVB استفاده می شود که شیشه های معمولی به شیشه های ضد گلوله وین وایت تبدیل می شوند که شیشه های ضد گلوله با ضخامت های متفاوت و در برابر اسلحه های مختلف مقاومت های مختلفی دارد. که در بحث مقاومت تست های مختلفی بر روی آنها انجام شده و نتایج آن ثبت شده و مورد بررسی کارشناسان این امر قرار گرفته است. و ما می توانیم به جرات بگوییم که یک شیشه، در عملیاتی که بر روی آن انجام می شود شیشه به شیشه ضد گلوله تبدیل شده و بسیار مقاوم در برابر تیر اسلحه بوده است.

تفاوت شیشه ضد گلوله وین وایت با شیشه های ضد گلوله فلوت در چیست؟

چون رنگ خود شیشه فلوت یا همان شیشه رایج بازار به سبزی می زند و در اثر تولید و فرآیند چند لایه شدن (لمینیت) یا همان ضد گلوله شدن شیشه ها این سبزی تکرار شده و این امر باعث می شود که ویترین ما آن جذابیت و شفافیت را نداشته. ولی در بحث شیشه‌های وین وایت ضد گلوله چون شیشه وین وایت بسیار شفاف و بی رنگ بوده و در فرآیند چند لایه شدن (لمینیت) و ضد گلوله شدن هیچ تغییر رنگی در آن مشاهده نمی شود.

حتی در شیشه هایی با ضخامت های بالا در این تولید و فرآیند خاص تغییر رنگی وجود ندارد بنابراین خریداران راغب تر به استفاده از این شیشه های ضد گلوله وین وایت هستند.

شیشه های ضد گلوله وین وایت با شیشه های معمولی بسیار متفاوت بوده. در بین شیشه های ضد گلوله طلق هایی از جنس پلی کربنات استفاده می شود که به این طلق ها PVB شیشه ها را به هم چسبانده که این طلق ها درست است که بسیار نازک بوده ولی از نظر استحکام ۱۰۰ برابر ضخیم تر از یک جام شیشه معمولی می باشد که اگر ما بخواهیم از طلق برای ضد گلوله شدن شیشه استفاده نکنیم شیشه بسیار سنگین و غیر قابل جابجایی می باشد.

وقتی تیری از اسلحه شلیک می‌شود و به شیشه ضد گلوله وین وایت برخورد می کند اینجا شیشه های ضد گلوله ضربه گلوله را گرفته و به لایه های پلی کربنات و شیشه های زیرین انتقال داده و در واقع این نیرو، نیروی کافی برای سوراخ کردن یا خسارت زدن به شیشه را از سمت تیر شلیک شده وجود ندارد چرا شیشه های ضد گلوله وین وایت شرکت صنایع شیشه مهر دارای تاییدیه های مختلفی می باشد.

چرا از شرکت صنایع شیشه مهر باید خرید کرد؟

۱_ شرکت صنایع شیشه مهر مجری و تامین کننده بیش از ۲۰۰۰ واحد طلافروشی و صرافی در سراسر کشور می باشد.

۲_ با توجه به حساسیت بالای شیشه ضد گلوله وین وایت شیشه های فوق با طلق PVB آلمانی تولید می گردد که دارای گارانتی کارخانه تولید کننده می باشد

۳_ استفاده از PVB یا همان طلق نامرغوب و غیر استاندارد در تولید این شیشه ها پس از حدود یک سال دچار آسیب و لکه و حباب و تغییر رنگ میشود.

۴_ شیشه های فوق طی چندین مرحله در کارخانه مورد تست قرار گرفته و سپس به بازار ارسال می شود.

۵_ تنها تولید کننده شیشه های ضد گلوله وین وایت در کشور می باشد.

۶_ شیشه های فوق مورد تست نیروی انتظامی قرار گرفته است.

شیشه ضد گلوله وین وایت چیست؟

شیشه ضد گلوله متشکل شده است ۳ یا ۴ شیشه می باشد که به وسیله طلق یا همان PVB به یکدیگر لمینیت شده. یعنی در واقع ضد گلوله می شود که در این فرآیند وقتی گلوله به لایه اول برخورد می کند طلق یا همان PVB فشار گلوله را می گیرد و گلوله را متوقف می کند و نمی تواند شیشه را سوراخ کرده و مورد سرقت قرار گیرد.

موارد استفاده از شیشه های ضد گلوله وین وایت

در اینجا می توان به بخشی از مواردی که شیشه ضد گلوله وین وایت در آنجا کاربرد دارند این چنین اشاره کرد:

۱٫ شیشه های نما

۲٫ اسپایدر

۳٫ موزه ها

۴ بانک ها

۵٫ طلا فروشی ها

۶٫ صرافی ها

۷٫ مراکز امنیتی

شرکت شیشه مهر این امکان را دارد که هم شیشه های ضد گلوله فلوت و هم شیشه های ضد گلوله وین وایت را به سراسر کشور ارسال نماید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید شیشه ضدگلوله وین وایت در چه ابعادی و چه ضخامت هایی تولید می شود؟

بسته به پروژه شما بزرگواران ابعاد از طریق متخصصین این کار به شرکت ما ارائه شده و در کادر فنی سفارش شما مورد بررسی قرار داده و نسبت به ابعاد میتوان بهترین پیشنهاد را به شما بزرگواران ارائه داد. ولی شرکت شیشه صنایع مهر امکان تولید شیشه ضد گلوله وین وایت از ۱۰ میل تا ۷۶ میل را در ابعاد استاندارد و حتی در جام بزرگ و در ابعاد غیر استاندارد تولید کرده و به شما ارائه دهد.

مطلب پیشنهادی

شیشه کلیر(clear) چیست؟

شیشه کلیر(clear) نوعی شیشه است که از شفافیت و استحکام بیشتری نسبت به سایرشیشه های …