خانه / شیشه / فروش شیشه لعابی قابل سکوریت

فروش شیشه لعابی قابل سکوریت

فروش شیشه لعابی قابل سکوریت

بهترین فروشنده شیشه های لعابی که قابلیت سکوریت(نشکن)شدن را دارند از کارخانه بصورت مستقیم و بی واسطه به تمامی شهرستانهای کشور از جمله نهران ، تبریز، قم، اصفهان، شیراز، مشهد، کرج و…با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت و ارسال آن به تمام نقاط کشور در اسرع وقت انجام میشود و درصورت نیاز امکان بسته بندی آن نیز میباشد.

 

 

لعاب شیشه چیست؟

لعاب یک پوشش شیشه ای یا شیشه مانند است که ضخامت کم و سختی بالایی دارد.لعاب ها عمدتا یک لایه یا قشر غیر قابل نفوذ هستند .

مواد اولیۀ ساخت لعاب

مواد اولیۀ مورد مصرف برای تولید را می توان به شش گروه اصلی شامل مواد دیرگداز، مواد گدازآور، اپسیفایر ها، رنگ ها، شناورسازها و الکترولیت ها تقسیم کرد.

کاربرد شیشه سکوریت لعاب خورده در چه مکان هایی می باشد؟ 

به طور کلی در اکثر مکان های عمومی که نیازمند ایمنی می باشد، این شیشه ها جزو یکی از انتخاب های مهم و اولیه مردم است. در واقع این شیشه ها در زمان شکستن به پودر تبدیل نمی شود در حالی که شیشه های خام و یا معمولی در هنگام شکستن تبدیل به یک چاقوی تیز و برنده خطرناک می شوند.

امروزه خرید شیشه سکوریت لعاب خورده و یا همان شیشه های نشکن رنگی به سبب دارا بودن ایمنی بسیار بالا در جامعه مرسوم شده است. استفاده از شیشه های سکوریت به عنوان نما جزو کاربردی ترین مصالح مورد نیاز هر ساختمان می باشد.

از این رو کارخانه ها، بخش عظیمی از تولیدات خود را به ساخت و تولید شیشه سکوریت لعاب خورده اختصاص داده‌اند. قابل ذکر است که قیمت شیشه های سکوریت با توجه به استقبال خوب مردم زیاد نیست.

نداشتن امکان قابلیت برش مجدد در انواع شیشه های سکوریت

یکی از نکات بسیار مورد توجه مصرف‌ کنندگان این شیشه، این مورد می باشد که شیشه های سکوریت قابلیت امکان برش مجدد بعد از سکوریت کردن بر روی شیشه اولیه را ندارد، بنابراین باید تمام مراحلی مانند اندازه گیری، قبل از فرآیند سکوریت کردن شیشه صورت بگیرد.

مطلب پیشنهادی

شیشه کلیر(clear) چیست؟

شیشه کلیر(clear) نوعی شیشه است که از شفافیت و استحکام بیشتری نسبت به سایرشیشه های …

دیدگاهتان را بنویسید